Сім колін роду

Сім колін роду - Horus267
0 голосів

[ratings]

Сім колін роду – про що слід знати кожному.

Сім колін роду складають матрицю життєвих ситуацій і подій, які реалізуються протягом усього життя. Найпотужніше матриця себе проявляє (крім першого коліна) в житті особи до 21 року. Далі йде період де персона проявляє свої особисті індивідуальні якості, або буде просто «плисти за течією». Іноді ж духовність спонукає людину до змін, до внесення в долю коригувальних і напрямляючих програм, реалізація яких у виняткових випадках здатна повністю перекрити родинний вплив, звільняючи людину від «багажу» кармічного* потенціалу, накопиченого його предками протягом поколінь. Подібне трапляється рідко, але трапляється, і лише в тих випадках, коли особа проявляє себе як яскрава харизматична особистість. Така особистість проживає незабутнє життя.

Йдучи до праотців, душі покійних не зникають безслідно, інформаційна та генетичний зв’язок між ними та їхніми нащадками зберігається. Більшість стародавніх езотеричних традицій визнавало значимість впливу предків на нащадків. Рідко кому не доводилося чути про прокляття роду, що лежить на семи колінах якогось моторошного грішника. У грецькій міфології Сім колін роду Тантала розплачувалися за гріх дітовбивства. Генеалогічні дослідження криміналіста Чезаре Ломброзо переконливо довели, що у маніяків, гвалтівників і жорстоких вбивць в роду колись уже були злочинці. Зараз практично ніхто не сумнівається в тому, що таланти, здібності та багато психологічних якостей передаються у спадок. Астрологи ж переконані, що нащадки успадковують не тільки хвороби, зовнішні ознаки і таланти своїх предків, а й у багатьох випадках саму долю, часто розплачуючись за гріхи своїх батьків, дідів і прадідів.

Існують окремі маркери, що дозволяють діагностувати «особливу» залежність особистості від діянь роду. Як не дивно їх теж сім )))

  • Відсутність впливу гороскопу (коли на людину практично не діють ритми його власної дати народження);
  • Повторення долі предків, прояв спадкових хвороб, психологічних комплексів і проблем старшого покоління;
  • Повторення сигнатур предків (родимок, родимих плям);
  • Збіг дати народження з датою народження або смерті предків;
  • Народження дитини недоношеним (менше 7 місяців) або переношеним (10 місяців);
  • Рання поява зубів у дитини;
  • Контакт з померлими предками за допомогою сновидінь.

Якщо хоча б кілька з перерахованих вище правил матимуть місце в житті людини, то можна з великою часткою ймовірності стверджувати, що його індивідуальна доля багато в чому буде залежати від колективної карми предків. Така особа несвідомо буде схилятись в напрямку розвитку предків, які мють на нього найбільший вплив, – проявити власну індивідуальність їй буде непросто. В такому випадку залишається сподіватися лише на самих предків, адже особистість можуть незримо вести як найкращі представники роду, так і ті предки, чий вплив може виявитися згубним для нащадка. В даному випадку все буде залежати від значимості в його гороскопі однієї з семи планет (видимих ​​неозброєним оком), оскільки кожне з семи колін пов’язане з певною планетою.

Сім колін роду - Матриця | Horus267

Сім колін роду

Коліно роду №1 – це ми самі.

Воно, зазвичай, символізує і тісно пов’язане з Сонцем – центром нашої планетарної системи, джерелом енергії і символом життя. Адже, на відміну від холодних планет, «зірка на ім’я Сонце» перебуває в постійному термоядерному кипінні, вона немов «вирує», викидаючи в простір найпотужніші протуберанці і сонячний вітер, що пронизує всю Сонячну систему. Одним словом, Сонце живе, а значить, воно пов’язане з поколінням живих, і не просто живих, а молодих, чия кипуча енергія, бажання випромінювати можуть бути уподібнені Сонцю. Отже, все починається особисто з нас, ми і є першим «коліном» в семиступінчастій піраміді храму роду.

Коліно роду №2 – це наші батьки, їх двоє, тобто пара.

Батьки і матері пов’язані із супутником Землі Місяцем, що надає величезний вплив на формування емоційного світу. Несвідомі, інстинктивні, рефлекторні прояви людини підпорядковані впливу Місяця при зміні фаз і руху нічного світила. Все, що закладається в дитинстві: звички, безпосереднє відношення до світу і адаптація в ньому, емоційне сприйняття – цим ми зобов’язані своїм батькам. Деякі люди, в гороскопах яких вплив Місяця превалює, і в дорослому віці залишаються великими дітьми – емоційними, образливими і примхливими. Наївність і інфантилізм, які проявляються в зрілі роки, – негативний наслідок надмірної любові і нав’язливої ​​опіки батьків. Друге покоління є вкрай важливим для формування особистості, її сприйнятливості і адаптації в суспільстві. Якщо генетичний взаємозв’язок між дітьми і батьками порушено, то людина, навіть будучи талановитою, не зможе пристосуватися до цього світу. Можливість безперешкодного спілкування з спорідненими душами, вміння знаходити правильні рішення в навколишньому світі вбираються якщо і не з молоком матері, то вже точно формуються в перші роки життя під безпосереднім впливом батьків.

Коліно роду №3 – це наші бабусі і дідусі – 4 особи.

З цим поколінням пов’язана планета Меркурій, у віданні якої знаходяться сфери спілкування, навчання, обміну інформацією. Від бабусь і дідусів люди переймають інтелектуальні можливості, здібності до сприйняття, таланти, багато поведінкових особливостей. Виявляється, через покоління передається більш важлива генетична інформація, ніж безпосередньо від батьків. Якщо хто-небудь з бабусьок чи дідусів займався наукою, викладацькою діяльністю, літературою, то можна очікувати прояву таланту або наукових здібностей у онуків, але не у дітей, адже відомо, що на дітях геніїв природа відпочиває.

Коліно роду № 4 – прадіди і прабабусі – 8 осіб.

Це покоління знаходиться під небесним патронатом Венери – планети, великий цикл якої дорівнює рівно 8 років. Четверте покоління вважається серединним з семи поколінь, а тому прадіди і прабабусі вважаються хранителями гармонії і рівноваги. З Венерою (четвертим поколінням) пов’язані такі поняття, як любов, радість життя, прихильність до матеріальних благ. Вважається, що матеріальні цінності, зароблені чесною працею або отримані у спадок, потрібно зміцнювати і примножувати. Якщо предки 4-го покоління були багаті, то їх нащадку передасться вміння заробляти, якщо ж вони грішили по матеріальній частині, то цей гріх буде лежати на продовжувачах роду і не дозволить їм стати багатими, як би вони того не хотіли.

Коліно роду №5 – прапрадіди і прапрабабусі – 16 осіб.

З п’ятим коліном співвідноситься Марс, з яким пов’язана сила волі, енергія, пасіонарність, вміння досягати поставленої мети, перемагати. Марс – це імпульс до дії. Без волі, енергії, пристрасті ми нічого не зможемо добитися в житті. Саме від покоління Марса нащадкам передаються військові якості, рішучість, готовність до дії. Безвольність, боягузтво або ж жорстокість, невмотивована агресія можуть бути продовженням гріховності предків 5-го покоління.

Коліно роду № 6 – це діди наших прадідів. Цих предків – 32.

Шосте покоління пов’язано з Юпітером – планетою влади, авторитету, духовності та світогляду. Числом 32, кожен з них представлений як тотем або також символічно представлений у вигляді одного з 32 зубів. Рано випали зуби говорять про руйнуванні зв’язку з цим поколінням. Значить, не просто обірвалась часова єднальна нитка, а перервався зв’язок справжніх поколінь, історичний зв’язок. За шостого покоління здійснюється незримий зв’язок між людиною і національних духовних (в тому числі релігійних) егрегорів. У предків шостого покоління укладені величезні колективні (егрегоріальні) сили, вони можуть стати для нас сполучними ланками в ланцюжку передачі традицій, заповідей, істинних знань і навчань.

Коліно роду № 7 – це прадіди наших прадідів. Всього 64 особи.

Саме віддалене від нас у часі покоління – пов’язане з найбільш віддаленою від Землі планетою – Сатурном. Так само, як незримими для людського ока залишаються Уран, Нептун, Плутон і інші небесні тіла, так само практично невиразним є вплив на людину предків 8-го, 9-го і 10-го поколінь. Знати що-небудь про життя предків, які жили понад 200 років тому, можуть лише нащадки знатних родів чи кланів, яких, звичайно ж, зовсім небагато. Цей зв’язок вказує на проблеми сьомого покоління, по ним можна побачити приречення, справжній рок, фатум, призначення, внутрішній закон і істинний обов’язок людини. Це найсерйозніше покоління.

Отже, Сім колін роду, всього 127** осіб (включаючи нас персонально 😉 ) впливають на нашу долю значимо.

Знати своїх Сім колін роду потрібно не просто для історії, а для того, щоб краще орієнтуватися і в сьогоденні, і в цьому, і в майбутньому, яке є прямим відображенням і продовженням минулого.

* Про карму і її складові напишу окремо невдовзі 😉
** Взагалі, реально 128 😉 – слід врахувати свій персональний дуалізм.