Чідакаша – що це таке

Чідакаша | Horus267
2 голоси

[ratings]

Чідакаша – що це таке

Чідакаша це «маст хев» методика для роботи над собою. По суті, це багатовимірний простір обмежений тільки нашою уявою про кордони та об’єм. Стіни у цьому уявному просторі формуємо ми самі. Більшість традицій описують Чідакаша, як чорний куб чи неосвітлену печеру. Деякі локалізують її (печеру) в просторі над міжбрів’ям (Аджна). Так чи інакше, це насправді «точка зору» (Point of View) ВАШОЇ ПЕРСОНАЛЬНОЇ СВІДОМОСТІ. Всім, хто досяг 28-річного віку – рекомендую. Раніше цього віку свідомими бувають тільки двіджи – посвячені минулого переродження.

Чідакаша | SVG-digital-art | by Horus267

Так виглядає Чідакаша Адміна 😉 – SVG-digital-art

Поняття Чідакаша походить від «чіт» – сприймати, усвідомлювати та «акаша» – простір, небо, матриця і означає «простір свідомості».

Чідакаша дхарана (ч.д.) – це, в основному, практика, яка за допомогою візуалізації інтенсифікує процес концентрації, і направляє ваш розум в одну точку. Освоєння цієї практики призведе до стану динамічної медитації і може розбудити латентний (прихований) потенціал ясновидіння, також дозволить віртуально моделювати сценарій(ї) подій, оптимальні алгоритми для виконання певної роботи уникаючи нештатних та непередбачених реальних життєвих ситуацій.

Кожен, хто практикує Чідакаша дхарана, зможе підвищити рівень концентрації і розширити усвідомлення. Уява стане багатшою, пам’ять посилиться. З цієї причини ч.д. чудова техніка для тих, хто має добре розвинену уяву і для тих, хто хотів би розвинути в собі «силу уяви». Студентів і дітей слід залучати до практики ч.д., тому що крім розвитку уяви і здатності візуалізувати предмети чітко, ця техніка допоможе розвинути фотографічну пам’ять та багато інших корисних навичків.

Освоєння практики є шляхом, тому я не вказуватиму кількість рівнів, що ви пройдете на цьому шляху… Кожен рівень по-своєму дивовижний. Ваше світобачення зміниться назавжди. Як і ваше оточення 😉

Методика Чідакаша дхарана

Коротко | TL;DR:
    • Обираємо зручну позу
    • Зачинаємо очі і уявляємо білу крапку
    • Спостерігаємо за виникненням потоків кольору і образів
    • Стараємось їх ідентифікувати в sRGB 😉 і каталогізувати
    • «Нюхаєм бринзу» і йдемо по справам 🙂

—————————– Поки що це все, що слід знати ——————–

пишу на перекурах між адмініструванням і написанням декількох сайтів 😉

Про незрозуміле, чи дотичне до тематики – прохання писати в коментах. Буде вільна хвилина – відпишусь в коменті, чи добавлю пояснення до публікації. Можливо, напишу про це окремий допис на сайті. Зображення можна замовити на сайті Very Important Lot чи заповнивши Контактну форму, запропонувавши свою достойну ціну та бажані розміри 😉