Чідакаша – що це таке?

0 голосів

Чідакаша – що це таке?

Чідакаша це «маст хев» методика для роботи над собою. По суті, це багатовимірний простір обмежений тільки нашою уявою про кордони та об’єм. Стіни у цьому уявному просторі формуємо ми самі. Більшість традицій описують Чідакаша, як чорний куб чи неосвітлену печеру. Деякі локалізують ії (печеру) в просторі над міжбрів’ям (Аджна). Так чи інакше, це насправді «точка зору» (Point of View) ВАШОЇ ПЕРСОНАЛЬНОЇ СВІДОМОСТІ. Всім, хто досяг 28-річного віку – рекомендую. Раніше цього віку свідомими бувають тільки двіджи посвячені минулого переродження.

Чідакаша | SVG-digital-art | by Horus267

Так виглядає Чідакаша Адміна 😉 – SVG-digital-art

Поняття Чідакаша походить від «чіт» – сприймати, усвідомлювати та «акаша» – простір, небо, матриця і означає «простір свідомості».

Чідакаша дхарана (ч.д.) – це, в основному, практика, яка за допомогою візуалізації інтенсифікує процес концентрації, і направляє ваш розум в одну точку. Освоєння цієї практики призведе до стану медитації і може розбудити латентний (прихований) потенціал ясновидіння, також дозволить віртуально моделювати сценарій(ї) подій, уникаючи нештатних та непередбачених ситуацій.

Кожен, хто практикує ч.д., зможе підвищити рівень концентрації і розширити усвідомлення. Уява стане багатшою, пам’ять посилиться. З цієї причини ч.д. чудова техніка для тих, хто має добре розвинену уяву і для тих, хто хотів би розвинути в собі силу уяви. Студентів і дітей слід залучати до практики ч.д., тому що крім розвитку уяви і здатності візуалізувати предмети чітко, ця техніка допоможе розвинути фотографічну пам’ять.

Методика Чідакаша дхарана

Коротко | TL;DR:
    • Обираємо зручну позу
    • Зачинаємо очі і уявляємо білу крапку
    • Спостерігаємо за виникненням потоків кольору
    • Стараємось їх ідентифікувати в sRGB 😉 і каталогізувати
    • Нюхаєм бринзу і йдемо по справам 🙂

—————————– Поки що це все, що слід знати ——————–

пишу на перекурах між адмініструванням і написанням декількох сайтів 😉

Про незрозуміле, чи дотичне до тематики – прохання писати в коментах. Буде вільна хвилина – відпишусь в коменті, чи добавлю пояснення до публікації. Можливо, напишу про це окремий допис на сайті.