SSL сертифікат DV Cloudflare Universal SSL

SSL сертифікат Let's Encrypt
0 голосів
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

SSL сертифікат DV Cloudflare Universal SSL – вибір для сайта.

В наш час HTTPS обов’язковий для кожного веб-сайту: користувачі шукають замок у адресному рядку, коли передають особисті дані; Chrome і Firefox недвозначно відзначають як небезпечні веб-сайти з формами на сторінках без HTTPS; це впливає на позиції в пошуковій видачі та надає серйозно впливає на приватність в цілому. Крім того, зараз існує кілька варіантів отримання безкоштовного сертифіката, так що перехід на HTTPS – всього лише питання бажання.

Встановлення HTTPS може дещо нехтуватись непідготовленим користувачем – це вимагає багатьох кроків з участю різних сторін, а також специфічних знань криптографії та серверних налаштувань, і взагалі в цілому здається складною.

У цьому керівництві я поясню окремі компоненти та кроки і ясно викладу кожну стадію установки. У вас повинно все пройти гладко, особливо якщо ваш хостер сам дає сертифікати HTTPS – тоді висока вірогідність, що ви швидко і просто все робите, не виходячи з панелі управління.

!!!!!Сюда включені детальні інструкції для власників віртуального хостинга на cPanel, адміністратори серверів Apache HTTP і nginx під Linux і Unix, а також Internet Information Server під Windows.

Підтвержений домен (DV)

Самий розповсюджений тип сертифікатів DV підтверджує, що домен відповідає певному публічному ключу. Браузер встановлює безпечне з’єднання з сервером і демонструє значок закритого замка. Натискання по значку виводить повідомлення «Цей веб-сайт не надавав інформацію про власника». Для отримання цього сертифікату не висуваються ніякі додаткові вимоги, крім власності домену – сертифікат DV просто гарантує, що для цього домену пред’явлений правильний публічний ключ. Браузер не показує назву юридичної особи. Сертифікати DV є недорогими (10 $ в рік), або безкоштовні – Let’s Encrypt чи Cloudflare нижче.

Cloudflare – служба, яка надає контентну мережу (CDN), послуги забезпечення безпеки веб-сайтів та захисту від DDoS-атак. Він надає безкоштовні сертифікати HTTPS на всіх тарифних планах, включаючи безкоштовний тариф – це колективний сертифікат DV Cloudflare Universal SSL. Щоб отримати унікальний сертифікат HTTPS, потрібно перейти на бізнес-тариф.

Для отримання сертифікату DV Cloudflare Universal SSL просто створіть акаунт, зареєструйте веб-сайт і зайдіть в розділ “Крипто”.

===========================================

SSL сертифікат Let’s Encrypt | Horus267

Від того, який SSL сертифікат оберете, залежить не тільки вигляд URL-адреси Вашого веб-сайту в адресній стрічці браузера (я про зелений колір, «колодочку» і назву))), що повинно користувачу нібито щось доповісти, але про дещо значиміше.

В першу чергу про вартість. За наші гроші нас вирішили якісно і кількісно порахувати. Тобто, власник сайту, якщо претендує на статусне ранжування на  пошуковикках, відтепер щорічно повинен сплачувати певний «внесок»… І, у певних випадках, доволі не малий. Залишатись на звичному HTTP не є виходом в силу того, що найближчим часом більшість браузерів почнуть набридати відвідувачу попередженнями про небезпечність відвідування сайту. Закінчиться це, у кращому випадку, початковою недовірою відвідувача. Рекомендую таки вникнути у суть і зрозуміти, що персонально вашому ресурсу підходить і дійсно необхідно.

А ще, якщо провести різностороннє порівняння SSL сертифікатів, стане зрозуміло, що деякі з них не тільки досить коштовні, але й потребують виконання цілої низки вимог для їх отримання… Тому хочу запропонувати вам інше «кіно під вино» 😉

Нижче навожу переклад тексту українською від постачальника безкоштовного SSL-сертифікату Let’s Encrypt. Цей сертифікат SSL, на мою думку, підійде у багатьох випадках принаймі для початку. Дасть час розібратись Замовнику, за що ж він повинен щорічно платити і на яких страхових сумах йому зупинитись оптимально.

Сертифікат Let’s Encrypt

Основна мета проекту Let’s Encrypt – зробити інтернетрі максимально захищеними безоплатно, реалізуючи благородну ідею безпечного HTTPS з’єднання з усіма сайтами в світі за замовчуванням. Залишається тільки підтримати цей «кошерний» проект 🙂 .

Починаємо

Щоб увімкнути HTTPS на своєму веб-сайті, потрібно отримати сертифікат (тип файлу) з Цент