Режим роботи PHP – LSAPI • прискорюємо WordPress

Режим роботи PHP - LSAPI • прискорюємо WordPress
1 голос
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

LSAPI (LiteSpeed Server Application Programming Interface) був розроблений спеціально для безшовної і оптимізованої зв’язки між веб-сервером LiteSpeed і сторонніми веб-додатками. Для веб-сервера Apache доступний модуль mod_lsapi, який і забезпечує взаємодію з протоколом LSAPI.

Веб-сервер з LSAPI до 20% швидше ніж FastCGI, 50% швидше ніж mod_php і 75% швидше ніж зв’язка nginx + php-fpm

Веб-сервер з LSAPI забезпечує високу продуктивність і швидкість обробки PHP, а значить і швидке завантаження веб-сайту. Це проблема як для важких сайтів, так і невеликих блогів на Вордпресс. Від швидкості завантаження сайту залежить рейтинг в пошукових системах Bing або Google, а також лояльність відвідувачів веб-сайту. Він, однозначно, покращить SEO для Вашого сайту.

Як працює LSAPI?

Веб-сервер Apache передає обробку PHP-запиту mod_lsapi, який у свою чергу використовуючи liblsapi передає запит процесу lsphp. Результат запиту lsphp повертає веб-серверу Apache через mod_lsapi.

Для кожного веб-домену у віртуальному контейнері користувач при необхідності використовує окремий процес lsphp. Після обробки першого запиту процес lsphp залишається в пам’яті і очікує надходження нових запитів, а робота завершується тільки у випадку тривалої бездії. Як наслідок, всі наступні запити на сайті обробляються істотно швидше, так як процес lsphp вже запущений і готовий миттєво обробляти надісланий запит. Крім того, з’являється можливість ефективного використання розширеного opcode-шифрування (наприклад, XCache або Zend Opcache).

Ідеалом для веб-сервера з LSAPI є платформа CloudLinux на сервері з API LiteSpeed.

Головні переваги програмного інтерфейсу LSAPI

Швидкість роботи сайтів

На сьогоднішній день LSAPI є кращим рішенням по швидкості обробки PHP-скриптів. Не секрет, що час завантаження сайту є дуже важливим фактором як для відвідувачів, так і для пошукових систем.

Кожному сайту – своя версія PHP

Тепер у властивостях веб-домену можна вибрати саме ту версію PHP, яка буде оптимальною для роботи скриптів конкретного сайту. На даний момент обираємо серед версій PHP (5.2 – 7.4). Раджу останню.

Opcode-кешування

З’явилася можливість ефективного використання PHP-розширень opcode-кешування, так як воно не очищує після виконання запиту. Залежно від версії PHP можна підключити XCache, Zend Opcache і інші розширення.

Зниження споживання ресурсів

Процеси lsphp займають меншу кількість пам’яті. Як наслідок, суттєво знижується ймовірність перевищення виділеної для віртуального контейнера пам’яті.

Підключення PHP-розширень

З’явилася можливість в разі потреби самостійно підключити додаткові PHP-розширення. На даний момент для кожної з версій PHP є понад 100 розширень.

Налаштування PHP

Тепер через звичний файл .htaccess можна налаштувати більше різних параметрів, а в разі невірної конфігурації не виникає помилка 500. Крім того, основні параметри можна виконувати безпосередньо в панелі управління хостингом.

Коротко:
  • висока швидкість обробки;
  • підтримка .htaccess;
  • альтернативні версії PHP для різних доменів;
  • підтримка всіх можливостей mod_php;
  • повне розподілене кешування;
  • не вимагає додаткових налаштувань;
  • доступно для Apache з версії 2.2;
  • безпека – розробка на базі suexec.

Додаткова порада

Ваш сервер оброблятиме клієнтські запити швидше, коли ви потурбуєтесь про потреби Вордпресс у спеціальних «програмних додатках».

НЕ забудьте оновитись до PHP7.4 та налаштувати PHP Extensions)))

Якщо суттєвої різниці ви не відчули – міняйте хостинг

Документація по LSAPI:  за посиланням
Високих вам швидкостей!

Залишайтеся в Темі і слідкуйте за оновленнями!

Якщо вам недостатньо викладеного матеріалу 😉 , чи

Якщо вам потрібна допомога/порада 

заповніть Заявку нижче