Онлайн інструменти • Шпаргалка для Адміна

Онлайн інструменти • Шпаргалка для Адміна
3 голоси

[ratings]

Онлайн інструменти – це набір безкоштовних (Free) корисних ресурсів, які дозволяють підготувати покроково медіафайли для публікації на сайті та в соціальних мережах. Також я підкажу які формати та розміри оптимальні для популярних соціальних мереж. Думаю, буде корисно для вас теж.

Для найкращого СЕО Ваших публікацій важливо підготувати зображення з необхідною роздільною здатністю і з правильними параметрами довжини/ширини. Для цього важливо виконати необхідні процедури в певній послідовності. Слід зауважити, що з меншого зображення зробити більше можна тільки в дуже рідкісних випадках, які я не буду тут описувати, займаючи ваш час. Нижче наводжу перелік посилань на найоптимальніші онлайн інструменти для обробки зображень, світлин, фото. Онлайн-інструменти подаю саме в тому порядку, в якому їх слід застосувати.

ВАЖЛИВО! Називати файл необхідно виключно «латинкою» та з використанням цифр, знаків «-» (дефіс), «_» (нижнє підкреслення). Великих літер та кириличних знаків уникайте. Назва файлу повинна бути коротким описом зображеного чи ключовою фразою. Це важливо для індексації зображень ботами пошукових систем, – для них зображення тільки набір крапок з номерами кольорів…

★★★★★ WEB Tools •
Інструменти для обробки та редагування зображень ★★★★★

Редактор фотографій

Добавте в свої зображення текст, наклейки, эфекти і фільтри. Редагуйте свої фотографії онлайн.


Обрізка зображень

Обрізати JPG, PNG чи GIF шляхом установки прямокутника в пікселях. Важливо для досягнення паспортних розмірів конкретної соцмережі чи вимог шаблону сайту.


Компресія зображень

Зжати JPG, PNG чи GIF з самими кращими в мережі якістю і зтисненням. Рекомендую декілька раз провести компресію, допоки компресія фото не покаже 1-2%.


Компресія .pdf (пдф) online

Зменшіть розмір файлу в Інтернеті. Інтернет-послуги Adobe Acrobat дозволяють стискати файли PDF прямо з вашого браузера. Скористайтеся інструментом стиснення PDF, щоб зробити ваші великі PDF-файли меншими, щоб ними було простіше ділитися.

Максимальний розмір файлу – 5 ГБ. Навіть з великими PDF-файлами інструменту стиснення буде потрібно кілька секунд, щоб спрацювати.


Конвертер форматів • Converter

Конвертери файлів в різні формати. Перетворюйте документи, зображення, відео та звук – підтримується понад 1100 форматів


Створення анімованих gif-ок онлайн

Інтуїтивно простий онлайн редактор для створення анімовапних гіфок з невеликою кількістю ефектів.

Важливі зауваження

При завантаженні сторінок сайту браузером, зазвичай, саме зображення займають левову частину ресурсного часу. Тому для перфектного СЕО слід правильно підготувати зображення для публікацій. Докладно в окремому дописі про типи зображень для інтернет та їх оптимізацію.

Рекомендую використовувати тільки відповідні розміри зображень для соціальних мереж. Докладно про розміри зображень для FACEBOOKGOOGLE PLUS (G Suite), INSTAGRAMLINKEDINWHATSAPP, PINTERESTTWITTER, YOUTUBE дізнаєтесь в окремому дописі.

Високих вам конверсій!

Залишайтеся в Темі і слідкуйте за оновленнями!

Якщо вам недостатньо викладеного матеріалу 😉 , чи

Якщо вам потрібна допомога/порада 

заповніть Заявку нижче