Теплові Карти Візуалізації Криптовалют

Теплова карта 100 самих популярних криптовалют
1 голос

Теплова карта 100 самих популярних криптовалют

Перегляньте теплову карту криптовалют і порівняйте ціни на основні криптовалюти на ринку.

Що таке теплова карта Crypto?

Теплова карта – це графічне уявлення даних, у якому значення виражені у кольорах.
Теплові карти забезпечують ефективне візуальне узагальнення інформації, оскільки вони синтезують дані та представляють їх у наочній формі.
Основна перевага теплової карти як засобу презентації перед електронною таблицею у тому, що вона дозволяє передавати великий обсяг даних практично миттєво.

Навівши курсор на будь-який розділ теплової карти, ви зможете переглянути швидкий графік, а також відсоток переміщень, скоєних активом протягом дня. Ви можете швидко отримати багато інформації з теплових карт.

Цікава частина теплових карт полягає в тому, що вони виникли як 2D-відображення значень у матриці даних, де великі значення були представлені темно-сірим або чорним квадратом, а менші значення мали світліший квадрат.
Теплова карта – це, по суті, метод візуалізації даних, коли дані відображаються в кольорі. Це графічне представлення даних у двох вимірах із використанням кольору для демонстрації різних факторів. Теплові карти можуть бути корисним візуальним способом сприйняття інформації. Однак на іншому кінці спектру ця інформація є вибірковою та затемняє загальну картину. Теплова карта використовується лише тоді, коли потрібна попередня інформація. Ви можете розглядати теплову карту як метод візуалізації, який показує певну точку даних або набір даних та має певні варіанти використання. Теплові карти використовуються для аналізу даних і можуть включати високий рівень оптимізації, щоб надати глядачеві якомога більше даних.
Уявіть собі теплову карту вздовж ліній картини, що базується на даних, заснованих на числах на полотні, яке накладається на зображення. Зображення розділено на сітку, і в кожному квадраті теплова карта дозволяє вашому айтрекеру фіксувати відносну інтенсивність значень, призначаючи кожному значенню свій варіант кольору.

Як використовуються теплові карти Crypto?

Теплові карти – це способи визначити, де знаходиться ліквідність на ринку і як поводяться постачальники ліквідності. Це спосіб визначити, де на ринку розміщуються фактичні ордери. Теплова карта – це, по суті, візуальне уявлення лімітних ордерів, розміщених у белогу.
Існують різні типи теплових карток, і багато з них мають різні колірні схеми, які можна використовувати для ілюстрації теплових карток. Це дає переваги та недоліки сприйняття.
Наприклад, карти кольорів веселки часто використовуються через те, що люди можуть сприймати більше кольорів, ніж сірий, що збільшує кількість деталей, помітних для конкретного зображення.

Майте на увазі, що теплові карти використовуються в різних формах аналізу, таких як відображення цін на активи, однак вони також використовуються з наміром показати поведінку користувачів на веб-сторінках або моделях з певних веб-сайтів. Фактично, теплові карти можна навіть використовувати, щоб показати, де користувачі натискали на сторінку, або як далеко вони прокручували, або використовуються для відображення результатів різних тестів.
У рамках бізнес-архітектури професіонали використовують теплові карти, щоб визначити рівень продуктивності різних підрозділів компанії, визначити інвестиційні пріоритети та виділити галузі, що становлять інтерес. Переваги тут включають покращене спілкування, високу залученість та можливість отримувати цінну інформацію з великих наборів даних.
Теплові карти іноді можуть навіть вводити в оману, тому що вони містять великі обсяги даних, які можуть не включати всю інформацію, необхідну для точного припущення щодо конкретної тенденції.
Теплові карти показують певні ситуації, які відбулися, але вони не дадуть розуміння того, чому виникла ситуація, або які фактори були задіяні, коли ситуація виникла, або як виглядає прогноз на майбутнє. Зазвичай це робиться до того, як будуть опубліковані всі дані на певну тему, щоб дати глядачам попередній аналіз.

Про дещо екзотичні варіанти візуалізацій Crypto можете довідатись на моїй добірці сторонніх ресурсів:

Біткоїн-глобус у реальному часі

Сайт blocks.wizb.it представлений у вигляді глобуса, що обертається, який демонструє блоки і транзакції, що відбуваються в блокчейні біткоїну в режимі реального часу по всьому світу. Крім інформації про транзакції, користувачі можуть бачити, в якому майновому пулі видобуто останній блок. Представлена на сайті 3D-модель нашої планети пропонує дуже цікаве бачення економіки біткоїну, проте довге спостереження за земною кулею, що обертається, у багатьох викликає запаморочення.

Сайт Bitbonkers

Сайт Bitbonkers – унікальний веб-сайт, що демонструє блоки та транзакції біткоїну у вигляді куль і квадратів, що падають з неба. Гігантські 3D-квадрати зображують недавно здобуті блоки, а різні за розміром 3D-сфери демонструють транзакції. Великий пурпурний шар означає 1000 BTC, блакитні сфери – від 100 до 1000 BTC, маленькі ж кулі використовуються для зображення транзакцій менше 1 BTC. Крім того, на сайті ведеться облік кількості нових біткоїнів та найбільших транзакцій.

Сайт Bitlisten

Вам колись хотілося почути звук транзакцій біткоїну? Із сайтом Bitlisten у вас з’являється така можливість. Bitlisten не лише візуалізує транзакції біткоїну – його користувачі можуть почути гармонійні мелодії блокчейну. Увійшовши на сайт, ви побачите маленькі бульбашки, що зображають транзакції. Кожна пляшечка видає свій унікальний звук. Звуки схожі на дзвін кришталевих келихів, а коли відбувається велика кількість транзакцій одночасно, виходить дуже цікава мелодія.

Карта мережі Біткоіна – Bitnodes

Існує велика кількість сайтів, що підраховують кількість вузлів (нод) у мережі біткоїну. Один з них – Bitnodes, на якому представлена карта, що обертається всіх доступних повних вузлів мережі. На даний момент у мережі біткоїну налічується 9560 вузлів онлайн. Картка, що обертається, дозволяє користувачам «сфотографувати» мережу і переглянути інформацію про положення будь-якого доступного вузла.

Карта криптовалют – Map of coins

Ще один незвичайний інтернет-сайт називається Map of Coins. Тут представлена ​​історія різних альткойнів у вигляді дерева. Наприклад, ви можете відправитися на «BTC Map» (карту BTC) і отримати докладну візуалізацію всіх альткойнів, скопійованих з протоколу біткоїну. Крім того, сайт пропонує наочне представлення монет, які не були скопійовані з коду BTC, наприклад Cryptonote, Ripple і NXT, а також довгий список клонів, виготовлених з цих специфічних протоколів.

Всесвіт криптовалюти дуже великий, і це лише кілька з безлічі цікавих сайтів, що дають нам уявлення про технологію блокчейну. А оскільки екосистема постійно зростає, кількість сайтів, що відображають цю інноваційну технологію в іншому ракурсі, постійно зростатиме.