Замовити Сайт

Замовити сайт та Адміністрування

Якщо Вам дійсно важливо представити власну справу в мережі Інтернет* через сайт, то Вам слід знати, що від тепер ви тОркнулись нової реальності. Ця реальність живе за такими ж законами, але… її продукт можливо тільки візуалізувати. Вітаємо в Big Data.

Про цінову політику

Є декілька методик/алгоритмів визначення вартості робіт в мережі Інтернет, що залежить від Технічного завдання та середньозваженого «витраченого» часу для реалізації поставлених і означених завдань. Віртуалізація Вашого бізнесу включає багато етапів. Так само, як і впровадження Ваших ідей в реальні бізнес-інструменти. Все так само.

Дитинку слід забажати – виносити – народити – поставити на ніжки – належно одягнути – постійно годувати – довірити вчителям – благословити на «самостійність» – підтримувати – радіти результатам… Ось так.

Представництво в Інтернет ні чим, насправді, не відрізняється від народженя і тд сина/доньки. Це Ваше віртуальне дитя. Тому, слід визначитись – воно Вам трааа?…

Якщо таки-так, то почуйте і оберіть з ким працювати. Спробую коротко розкласти по поличкам всі складові витрат. Вони, згодом, можуть змінюватись через «шалену» ходу технологій. Але, станом на зараз, склад кроків та необхідний набір послуг буде такий:

 1. DN – Придбання доменного імені – адреси головної сторінки сайту в мережі;
 2. Hosting – Придбання Хостингового плану – передбачає фізичне розміщення сайту на обраному сервері для показу в мережі і залежить від фізичного об’єму сайту та навантаження на сервер та процесор.
 3. IP – Оплата виділеної ІР-адреси, як ознака персональності сайту і з огляду на можливість створити безпечне середовище для користувача.
 4. SSL / TLS – Оплата Сертифікату надійності з метою захисту даних, що відвідувач залишає в різний спосіб на сайті.
 5. CDN – Оплата послуг сервісної мережі, що забезпечує постачання контенту сайту якнайшвидше і найбезпечніше з найближчого до Вас серверу.

Всі ці оплати є щорічними. Звісно, їх можна оплачувати з певним дисконтом і на декілька років вперед.

Слід зауважити, що ці оплати не стосуються заробітків девелоперів (розробників) сайту. Вони тільки транслюють виділені Вами кошти по усьому світу, обираючи для Вас оптимальні варіанти поєднань 5-ти позицій.

Девелопери – Розробка сайту

Станом на сьогодні є достатньо широкий вибір моделей/стратегій представництва в мережі Інтернет. Барвистість відображає всі реалії установ та структур, що діють в сучасних моделях держав світу. Тому слід обрати для себе адекватну модель – згідно статусу та бюджету.

Зазвичай, робота починається з Технічного Завдання – це окреслює горизонти роботи розробників. Однак, це завжди певний компроміс, що стосується конкретного моменту. Якщо бізнес чи значимість Замовника у процесі розробки сайту\продукту зростають, то вносяться певні корекції.

Сайт : Типи за структурою

Сайт-візитка

Сайт-візитка – це сайт мінімального розміру, – складається не більше ніж з 10 сторінок і надає найбільш важливу інформацію про компанію, товари і послуги, а також контактні дані.

Переваги:
 • Економія коштів на розповсюдження інформації про фірму, а також проведення маркетингових досліджень;
 • Клієнти легко можуть знайти потрібну інформацію про продукти, а також про компанії;
 • Співробітники менше відволікаються на телефонні дзвінки надаючи інформацію, яку можна розмістити на сайті;
 • Ваші потенційні партнери можуть легше знайти інформацію про вашу фірму в мережі.

Персональний сайт (блог)

Зазвичай такі сайти містять інформацію що стосується персональних доробок власників. Це може бути підбірка творчих робіт автора, наукових праць автора, технічних розробок автора чи інших досягнень атора сайту. Це і галереї світлин і авторське відею, тощо.

Переваги:
 • Акумуляція і презентація персональних доробок;
 • Популяризація власної діяльності з різною метою;
 • Незалежність від коньюктури інших медіа.

Корпоративний сайт

Корпоративний сайт – це сайт, який виконує функції як сайту-візитки, так і електронного магазину, або каталогу. Зазвичай це дизайн, який зроблений на основі логотипу і корпоративного стилю, інформації про компанію. Такий сайт як правило, містить новини, інформаційні сторінки, каталог товарів або послуг та форму заявки, або форму для зв’язку. Корпоративні сайти можуть містити системи, які дозволяють взаємодіяти з партнерами (обмін документами, швидке формування замовлення з урахуванням історії переговорів, онлайнові переговори і так далі).  Корпоративний сайт містить повну інформацію про організацію: цілі, завдання, політика, керівництво, принципи роботи, плани розвитку.

Переваги:
 • Такий тип сайту дає можливість значно заощадити на операційних витратах.

Промо-сайт

Це рекламно-іміджевий сайт. В основному створюється для просування продукту, послуги або компанії, бренду або події. Такий сайт створюється з метою залучення уваги. Одне з основних завдань промо-сайту спонукати користувача до дії.Такі сайти, як правило, являють собою цікавий дорогий дизайн і невеликий обсяг інформації.

Переваги:
 • Реклама, привернення уваги до компанії, події, продукту.

Вітрина (каталог)

Такі сайти містять асортимент товарів або послуг з цінами, зображеннями, посиланнями, документацією, зручним пошуком, прайс-листами, доступними для перегляду та скачування.

Переваги:
 • Немає необхідності друкувати каталог продукції на папері;
 • Зміни вносити значно легше ніж в друкований каталог;
 • Немає обмеження на обсяг інформації.

Інтернет-магазин

Різновид каталогу з можливістю здійснити або почати покупку через інтернет. Може включати замовлення, оплату, відстеження замовлення.

Переваги:
 • Економія на складських приміщеннях, для того, щоб виставити товар на продаж в інтернет Вам необов’язково мати його в наявності на складі.
 • Витрати на створення інтернет-магазину значно менше, ніж на відкриття реальних торгових точок. До того ж, розширюється географія продажів.

Портал

Портал-це великий тематичний сайт з великою кількістю служб і сервісів. Сервіси сайту містять пошту, чати, форуми, конструктори особистих сторінок, а зміст обов’язково має включати каталог, новини, огляди, ігри та інше. Такий тип сайтів дозволяє організовувати ефективну взаємодію з клієнтами та партнерами.

========= Далі буде =========

======== сторінка в розробці =========